2018/2019

Siemaneczko wszystkim!

Jako, że wróciłem do Polski, to i blog i kanał na youtube i instagram usychają wręcz z braku ruchu i koloru.

Już prawie zapomniałem jak to jest być daleko od domu, mieć namiot z plecakiem, używać ciągle j. angielskiego, szukać pracy co kilka tygodni i poznawać masę ludzi każdego dnia.

No cóż, na własne życzenie wyjechałem, teraz na własne życzenie wróciłem, a jutro, tj. 8.01, na własne życzenie wciskam się w kamasze i rozpoczynam służbę wojskową, beng.

Jest to coś nowego, więc prawie tak, jak byn faktycznie dalej tripował i wjeżdżał na nieznany ląd, ciekawe ; )

Nie będę się za wiele tutaj rozpisywał, bo to, co chcę dzisiaj przekazać, powiedziałem w filmie poniżej:

KLIKNIJ MNIE I OBEJRZYJ FILM

Daj znać w komentarzu na blogu albo na youtube, co o tym sądzisz. Tylko nie na fejsie, proszę, już tam nie zaglądam, dzielę się tylko wpisem.

Jak zwykle, jeśli masz ochotę, wejdź na mój profil Instagram lub YouTube.

Na YouTube warto wchodzić, gdyż wrzucam tam surowe materiały GoPro.

Pozdrowionka : )


4 myśli na temat “2018/2019

  1. chmm… ostatnio zaglądałem tu w listopadzie czy grudniu 2017, przyznam że sporą drogę przeszedłeś od tego czasu i sporo się w Twoim życiu zmieniło – ostatnia decyzja – co najmniej zaskakująca – szczególnie biorąc pod uwagę kim byłeś 1.5 roku temu – ciekawe jak poradzisz sobie w nowych okolicznościach no i co będzie dalej – powodzenia !!!

    1. Doceniam. I choć służba wojskowa już zakończona, to uważam teraz, że służba ta była niczym w porównaniu do samotnego, rocznego tripa po Azji. Wojsko, jako tako, nic mi nie dało, jeśli chodzi o dyscyplinę, czy samoorganizację. To już miałem z Azji 🙂
      Dzięki za dobre słowo 🙂

Dodaj komentarz